Wybór z I tomu „Filokalii” już wkrótce…

przez admin w dziale Filokalia

W związku z tym, że prace nad redakcją I tomu Filokalii nadal trwają, postanowiliśmy udostępnić dla wszystkich czytelników dwa dzieła: Pseudo-Antoniego Wielkiego i Izajasza Anachorety, które otwierają całą antologię Makarego z Koryntu i Nikodema Hagioryty.

Z tej okazji powstała osobna seria „Teksty z Filokalii, w której będziemy publikować wybrane fragmenty z kolejnych tomów pierwszego polskiego przekładu Filokalii. Format tytułu będzie nieco inny niż zazwyczaj: zdecydowaliśmy się na umieszczenie tylko imion autorów, których będzie dotyczył dany wybór, i tak mamy pierwszy zeszyt pt. „Pseudo-Antoni Wielki, Izajasz Anachoreta”. Poniżej możecie zobaczyć okładkę pierwszego „zeszytu” z wyborem:

pseudo_antoni_wielki_izajasz_anachoreta_filokalia

W karcie produktowej naszego wydawnictwa, pod opisem, możecie się zapisać do powiadomień. W momencie udostępnienia publikacji, otrzymacie e-mail z powiadomieniem. Inną formą bieżącego śledzenia naszych nowości jest newsletter, dzięki któremu dowiecie się również o niespodziankach, jakie czekają Was w czasie premiery wyboru pism z Filokalii pt. „Pseudo-Antoni Wielki, Izajasz Anachoreta”.

Comments

Skomentuj

Wybór z I tomu „Filokalii”
Możesz pomóc
Darowizna na rzecz projektu FILOKALIA

Kwota: PLN

Dołącz do nas
Praktyka modlitwy Jezusowej

Zapisz się do newslettera

Dołącz do grona zadowolonych subskrybentów i ciesz się z wartościowych tekstów o modlitwie serca. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac nad pierwszym przekładem FILOKALII. W nagrodę otrzymasz darmowe E-BOOKI :)