Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić, a wieść o pierwszym pełnym polskim przekładzie Filokalii – to przecież rewelacja! I to zarówno dla tych, którzy z duchowością hezychastyczną, ze wschodnią tradycją modlitwy chrześcijańskiej, mają do czynienia już od dawna, jak i dla tych, którzy do rzeczy dopiero się zabiorą. Od lat snuto plany tego projektu, nie pozwalano, by uległ zapomnieniu, i oto dziś trwają już zaawansowane prace nad polską Filokalią.

Cieszymy się z tego i mamy nadzieję, że Wy cieszycie się razem z nami. A jeśli tak, istnieje prosty sposób, by to okazać – i jednocześnie wesprzeć nasz projekt: przekażcie tę nowinę innym! Zamieśćcie link do naszego portalu na Waszej facebookowej tablicy, dajcie o nas znać na Twitterze, wykorzystajcie wszystkie dostępne Wam kanały, by powiadomić przyjaciół o zbliżającej się wielkimi krokami publikacji Wydawnictwa TYNIEC.

Dzięki temu jeszcze więcej osób zainteresuje się modlitwą Jezusową, która – jak wierzymy – wielu wprowadziła w głębokie życie wewnętrzne i zażyłość z Panem. Im więcej ludzi o nas się dowie, tym więcej otrzymamy wsparcia z Waszej strony – i tym szybciej uda się sfinalizować, bądź co bądź kosztowne, starania o wydanie pięciotomowej edycji Filokalii w całkowicie nowym przekładzie. Wreszcie, im szersze grono skupi się wokół portalu „Filokalia”, tym większą stworzymy społeczność – bo chcemy, by ci, którzy modlą się w tradycji hezychazmu, tworzyli wspólnotę.


Wspólnie zatem pragniemy zrealizować nasz projekt – nie uda się to bez Waszej pomocy. Dzielcie się tą wiadomością i często tu zaglądajcie!

WPŁAĆ DAROWIZNĘ

Możesz nam pomóc finansowo wpłacając dowolną darowiznę na rzecz naszego projektu FILOKALIA

więcej

CO DALEJ?

Czy aż do wydania całości antologii będziemy siedzieć z założonymi rękami? Raczej nie…

więcej

WARTO PRZECZYTAĆ

Interesuje Cię temat MODLITWY SERCA? Zajrzyj do naszego zestawienia…

więcej