Modlitwa Jezusowa – książki, audiobook i opaska o 50% taniej

przez admin w dziale Filokalia

Do niedzieli potrwa wyjątkowa promocja na szereg produktów wybranych z oferty naszego wydawnictwa. Zwracamy Wam na to uwagę, bo większość z nich krąży wokół temat modlitwy Jezusowej i tradycji filokalicznej. Rabat też jest szczególny, bo chodzi o aż 50-procentową obniżkę.

W grę wchodzą dwie książki ściśle poświęcone modlitwie formułą „Panie Jezu Chryste, zmiłuj się nade mną”: „Modlitwa Jezusowa. Jej początek, rozwój i praktyka w tradycji bizantyńsko-słowiańskiej” autorstwa Mnicha Kościoła Wschodniego oraz niewielki tom naszego opata, o. Szymona Hiżyckiego: „Modlitwa Jezusowa. Bardzo krótkie wprowadzenie”. Obie pozycje mają charakter podstawowy. Pierwsza jest owocem bogatego doświadczenia o. Ludwika Gilleta, który opisuje nie tylko historię modlitwy Jezusowej, ale wskazuje również na ważne zagadnienia praktyczne. W podobnym duchu pozostaje tekst o. Hiżyckiego, prowadzącego weekendowe rekolekcje w opactwie tynieckim, poświęcone tej właśnie praktyce modlitewnej.

Książka Mnicha Kościoła Wschodniego trafiła również na nośnik cyfrowy, w związku z czym w ramach promocji możecie zakupić audiobook z tym właśnie dziełem. Dopełnieniem tego zestaw może być również objęta zniżką opaska z formułą modlitwy Jezusowej.

Oprócz tego zachęcamy Was do zainteresowania się wznowioną edycją nagrania Komplety, czyli modlitwy na zakończenie dnia, którą w opactwie tynieckim śpiewamy przez większość dni w języku polskim. Jej szczególny urok wprowadza w duchowy klimat życia benedyktyńskiego, skupionego wokół wspólnej celebracji Liturgii Godzin. Również tę płytę możecie kupić o 50 procent taniej.

Promocja potrwa tylko do 2 października, do godziny 00:00! By z niej skorzystać, musicie wpisać w formularzu, który znajdziecie pod listą wybranych produktów w karcie zamówienia w naszej księgarni internetowej, kod rabatowy: EW4QU63I. Potem trzeba nacisnąć „Użyj” i… gotowe: koszyk zostanie zaktualizowany o 50-procentowy rabat.

14482897_1675503596110631_8789754823005175808_n

Skomentuj

Słuchaj
Wybór z I tomu „Filokalii”
Możesz pomóc
Darowizna na rzecz projektu FILOKALIA

Kwota: PLN

Dołącz do nas
Praktyka modlitwy Jezusowej

Zapisz się do newslettera

Dołącz do grona zadowolonych subskrybentów i ciesz się z wartościowych tekstów o modlitwie serca. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac nad pierwszym przekładem FILOKALII. W nagrodę otrzymasz darmowe E-BOOKI :)